GoOglas
Dinamo-Zagreb.Bloger preporučuje...

Blog
četvrtak, kolovoz 28, 2008
Modri sinoć nisu uspjeli ostvariti prolazak u Ligu Prvaka! Šahtar je ipak preveliki zalogaj za ovakvu igru Dinama, tako da su sve najave sigurnog prolaska pale u vodu. A sve je krenulo niz brdo nakon greške Chaga kad Ukrajinci postižu svoj prvi gol pred kraj prvog poluvremena. Dinamo je prije svega pazio na svoj gol, cilj je bio ne primiti zgoditak, i onda kad su ga već primili, morali su na najgluplji način...
U nastavak se ušlo s novom nadom, čak smo golom Balabana iz slobodnjaka izjednačili na 1-1. No samo tri minute kasnije, već je 1-2 za Šahtar, a deset minuta kasnije i konačnih 1-3. Šteta i žalosno... moramo puno bolje... U domaćoj ligi smo još uvijek nedodirljivi, no kad treba nešto vani odigrat... e to je onda druga priča... Sutra nam slijedi ždrijeb prvog kola Lige Uefa te ćemo doznat protivnika za ulazak u skupine Lige Uefa. Uz modre, tamo će se naći i Slaven Belupo koji je u odličnoj partiji danas savladao grčki Aris s 2-0! Treći hrvatski predstavnik, Hajduk, je deset minuta prije kraja utakmice s Deportivom na 2 gola zaostatka za prolazom. Čitamo se sutra nakon ždrijeba prvog kola Lige Uefe!
dinamo-zagreb @ 22:03 |Komentiraj | Komentari: 0